Novinky

1.2.2017

Sticky-trap funguje

Léto už je pryč a tisíce vajíček ovádů čekají v zemi na jaro 2017. Můžeme s jistotou říct, že sezona 2016 byla pro výrobky značky Sticky-Trap významná. Naše výrobky byly zařazeny do prodeje mnoha maloobchodů v celé Evropě, mnoho zákazníků je výrobkem nadšeno a sdílí své zkušenosti a nadšení. Více se dozvíte na sociálních sítích, Facebook.

Prestižní ocenění

Zároveň jsme byli nominováni na prestižní ocenění Nejlepší výrobek pro koně ve stáji a okolí pro rok 2016.

Se Sticky-Trap Lepem na ovády mohou všichni vyrobit levný a spolehlivý systém k odchytu velkého počtu ovádů a osvobodit svá zvířata od jejich bolestivých kousnutí. Bezpečná směs minerálů, použitá k výrobě lepidla, je známá tím, že je šetrná k životnímu prostředí. Zároveň tento způsob odchytu hovad zajišťuje téměř žádné nechtěné vedlejší úlovky. Žádní motýli, včely a jiný užitečný hmyz. To je důvod, proč je Sticky-Trap ověřeným produktem šetrným k životnímu prostředí více způsoby.

Na konci léta 2016 jsme vylepšili recepturu tak, aby lepící směs lépe držela na hladkém povrchu plastových kyblíků, a také jsme uvedli na trh malé, 0,5l balení produktu Sticky-Trap Lep na ovády. Toto balení je skvělé pro použití v zahradách, u bazénu nebo pro menší výběhy pro koně a jiná zvířata.